Hello everyone!
Witam wszystkich na moim blogu, który jest poświęcony... diecie prawdopodobnie. Czuje, że przytyłam (obstawiam 3kg, pewna nie jestem, bo waga mi nie działa) i nie tylko chcę wrócić do mojej poprzedniej wagi (i jeszcze trochę schudnąć), ale również poprawić kondycję :) Poza tym chcę przejść na diete, a raczej zacząć zdrowo się odżywiać, żeby polepszyć własne samopoczucie. Bo jak to mówią? W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! :)
Nie ukrywam, że jestem strasznym smutasem
Jeśli mam być szczera to poszłabym pobiegać, ale nie mam gdzie (tak naprawdę się wstydzę niewiadomo czego)... Co do mojej kondycji to zawsze byłam najgorsza z wf, co jest dość dziwne, bo raczej aktywnie spędzam czas, prawdopodobnie to przez moje probemy z sercem i układem oddechowym (przynajmniej tak mówił lekarz, który mówił też, że będę bardzo wysoka, a mam ledwo ponad 160cm).
Nie będę już przynudzała, w końcu i tak to jest raczej post organizacyjny (tak to się nazywa?), więc pożegnam was jedną z moich kochanych piosenek :)
NO TO DOZOBACZENIA! :)
P.S Mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko gifom z udziałem 1D. Oni zawsze poprawiają humor, więc nie będę ich szczędziła :)

